Využijte nyní slevu 500 Kč na první nákup od 10 000 Kč! V procesu vyřizování objednávky zadejte kód 12458537. Sleva 500 Kč Vám bude odečtena od celkové hodnoty nákupu.

Matrace DPV Natura Latex 18 cm latexová

Doporučujeme
Značka: D.P.V.
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma
Natura Latex 4531
9 010 Kč 9 010 Kč 9 010 Kč 9 010 Kč 9 010 Kč 9 010 Kč 9 010 Kč 9 010 Kč 9 010 Kč 9 010 Kč 9 915 Kč 9 915 Kč 9 915 Kč 9 915 Kč 9 915 Kč od 9 010 Kč
Rozměr
Výška
Potah
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
29.10.2019 29.10.2019 29.10.2019 29.10.2019 29.10.2019 29.10.2019 29.10.2019 29.10.2019 29.10.2019 29.10.2019 29.10.2019 29.10.2019 29.10.2019 29.10.2019 29.10.2019 Zvolte variantu
  • Komfortní latexová matrace pro široké spektrum uživatelů.
  • Antibakteriální účinky přírodního latexu z Guatemaly.
  • Ergonomie, elasticita, komfort a dlouhá životnost.
  • Sedm anatomických zón s oboustrannou tuhostí.
  • Perforované jádro pro zvýšení prodyšnosti.
  • Výběr z pěti antibakteriálních potahů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komfortní latexová matrace pro široké spektrum uživatelů. Ergonomie, elasticita, komfort a dlouhá životnost. Sedm anatomických zón s oboustrannou tuhostí. Antibakteriální účinky podílu přírodního latexu z Guatemaly. Perforované jádro pro zvýšení prodyšnosti. Výběr z pěti antibakteriálních potahů.
S ohledem na individuální parametry každého uživatele, doporučujeme provést vyhledání ideálních matrací pro Vás zadáním údajů do filtru umístěném vlevo, pod kategoriemi (klikněte na název kategorie Matrace).

Skladba a vlastnosti materiálů:

Jádro matrace Green Latex je monoblokové, složené z jedné vrstvy latexové pěny:  

 Natura200_Latex_4531

Lehací vrstvu tvoří 16 cm kvalitní latexové pěny s podílem přírodního latexu z Guatemaly s přirozeným antibaktericidním účinkem (latex díky svému složení zabraňuje výskytu bakterií). Vrstva pěny má na obou stranách shodné vlastnosti, je vhodné ji pravidelně otáčet. Vlastnosti latexu garantují vynikající podporu, umožňuje snadné otáčení, garantuje vysokou odolnost, dlouhou životnost. Jádro je upraveno vertikálními otvory pro lepší prodyšnost a otvory zároveň vytvářejí 7 podélných zón. Otvory v ramenní zóně umožňují změkčení pro zaboření ramene.

Prodyšnost:

Díky vertikálnímu děrování jádra je matrace středně prodyšná.

Pro koho je matrace určena:

Matrace je oboustranná, univerzální, lze použít obě strany matrace.

Vlastnosti latexové pěny ocení především pro vysokou ergonomii - přizpůsobivost, okopírování ležícího profilu těla, optimální podporu, pružnost a rovnoměrné rozložení tlaku těla dospívající, muži a ženy. Matrace má při respektování maximální nosnosti dlouhou životnost.

Pro koho není matrace doporučena:

Pro uživatele, kteří jsou alergičtí na latex.

Doporučení k výběru matrace s ohledem na odolnost a vlastnosti materiálu:

Pro maximální užitek po dobu hygienické životnosti (8 let) matrace je dobré vybrat matraci s nosností odpovídající Vaší hmotnostní kategorii. Hmotnost uživatele má navíc vliv na vnímání tvrdosti matrace. Zatěžování materiálu matrace nepřiměřenou hmotností negativně ovlivňuje komfort uživatele a zároveň vlastnosti lehací plochy. Překročením únosnosti materiálu jádra matrace se snižuje období její životnosti pod doporučenou hygienickou dobu 8 let. Pokud Vám údaje uvedené v následující tabulce z hlediska tvrdostí a nosností nevyhovují, vyberte si matraci s nosností a tvrdostí odpovídající Vaší hmotnostní kategorii. S ohledem na individuální parametry každého uživatele, doporučujeme provést vyhledání ideálních matrací pro Vás prostřednictvím zadání údajů do konfigurátoru matrací.

Doporučení vhodnosti matrace s určením orientační tvrdosti podle hmotnostních kategorií pro obě strany:

Vaše hmotnost: Strana L/N je: Doporučení:
do 65 kg měkká Složení materiálů matrace vyhovuje Vaší hmotnosti.
     
66 - 80 kg  měkká Složení materiálů matrace vyhovuje Vaší hmotnosti. 
     
81 - 100 kg měkká Složení materiálů matrace vyhovuje Vaší hmotnosti.
     
101 - 120 kg  nedoporučujeme Matrace není vhodná pro vaši hmotnost - vyberte matraci s nosností odpovídající vaší hmotnostní kategorii. Překročení únosnosti materiálu jádra matrace zatěžováním nepřiměřenou hmotností vede ke snížení její životnosti pod doporučenou hygienickou dobu 8 let a negativně ovlivňuje komfort a vlastnosti lehací plochy.
     
 121 kg a více nedoporučujeme Matrace není vhodná pro vaši hmotnost - vyberte matraci s nosností odpovídající vaší hmotnostní kategorii. Překročení únosnosti materiálu jádra matrace zatěžováním nepřiměřenou hmotností vede ke snížení její životnosti pod doporučenou hygienickou dobu 8 let a negativně ovlivňuje komfort a vlastnosti lehací plochy.

 

Potahy:

ACTIPRO:

actipro_detail02
 
Potah je pratelný při 60°C, zipem dělitelný na dvě poloviny. Zónový prošev dutým vláknem 400gr/m2. Potah je vylepšený ventilační mřížkou, díky které může jádro matrace lépe dýchat. Potah je vhodný pro alergiky.


Probiotická kultura technologie Actipro razantně snižuje výskyt roztočů. Actipro nezničí roztoče, ale soustředí se na zničení jejich potravy. Šance na přežití roztočů se tak velmi snižuje, až zcela eliminuje a riziko alergií se výrazně zmenšuje. Také bylo prokázáno, že Actipro kromě pozitivních výsledků v souvislosti s roztoči, bojuje současně proti nežádoucím bakteriím a houbám a tím i zápachu.

INTENSE:

intense_detail02
 
Potah je pratelný při 60°C, zipem dělitelný na dvě poloviny. Zónový prošev dutým vláknem 400gr/m2. Potah je vylepšený ventilační mřížkou, díky které může jádro matrace lépe dýchat. Potah je vhodný pro alergiky.


Vetkané uhlíkové vlákno zbavuje tělo statického napětí a působí proti prachu a bakteriím. Patentované uhlíkové vlákno nejenže snižuje elektrické napětí, ale současně zbavuje tělo statického napětí. Díky tomu je spánek intenzivnější. Vzhledem k tomu, že se zlepšuje kvalita spánku, jsme i lépe odpočatí.

ATLANTIS S ÚPRAVOU FRIX:

atlantis_detail02
 
Potah ze 100% polyesteru s moderním prošitím s vysokou gramáží (400 g/ m²). Potah se velmi snadno udržuje a je na dotek velice jemný. Potah je pratelný na 90C a je vhodný pro alergiky. Potah je vylepšený ventilační mřížkou, díky které může jádro matrace lépe dýchat.


Atlantis® je látka vyrobena ze 100% polyesteru. Polyesterové tkaniny se velmi snadno udržují čisté, jsou méně náchylné k rozmnožování roztočů (např. oproti bavlně) a na dotek jsou velmi jemné. Látka Atlantis® prochází velmi intenzivním pracím procesem, který se nazývá "mikro čištění". Tento proces je velmi šetrný k životnímu prostředí. Výsledkem procesu je neskutečně čistá a svěží látka, ve které nemají roztoči šanci přežít. Úprava látky Frix obsahuje mikrokapsle, které neutralizují nepříjemné zápachy. Mikrokapsle Frixa udržují matraci svěží a s příjemnou vůní vůni mentolu.

DRY FAST ARGENTUM:

dry_fast_argentum_detail02(1)

Potah je pratelný při 60°C, zipem dělitelný na dvě poloviny. Zónový prošev dutým vláknem 400gr/m2.

Potahy Dry Fast Argentum jsou kombinací velice efektivní technologie regulace vlhkosti a inovace antibakteriálního zpracování stříbrných iontů. Současně oceníte pohodlnou poddajnost matrace díky silikonové technologii. Vlhkost je rychle absorbována a odváděna z matrace a povrch zůstává chladný, svěží a suchý. Stříbrné ionty s antibakteriálními vlastnostmi zabraňují množení roztočů.

ORGANIC COTTON:

organic_cotton_detail02_real

100% Bio bavlna. Potah je pratelný při 60°C, zipem dělitelný na dvě poloviny. Zónový prošev dutým vláknem 400gr/m2.

Potah je vyroben ze 100% ekologicky pěstované bavlněné příze. BIO bavlna je ideální surovina pro potah. Namísto tradičních pesticidů se při jejím pěstování používají ekologická hnojiva. Je to vynikající příležitost, jak přispět k lepšímu a čistšímu životnímu prostředí. Kvalita bavlny se při ekologickém pěstování zachovává. Bavlna je měkká, pevná a prodyšná. Potah je hebký, čistý, ekologický a antialergický.

Doporučení k výběru roštu:

Kvalitní lehací plocha je výsledkem dobře vybrané matrace a odpovídajícího roštu.

Pod novou matraci doporučujeme použít i nový rošt.

Výběr roštu k této matraci: Doporučujeme lamelový rošt DPV Optima Fix:

 optima_fix_real

Informace před objednáním:

Před objednáním matrace se ujistěte, že máte ověřeny vnitřní rozměry rámu postele. Na postel o rozměrech 160/200 cm = 2x matrace a rošty 80/200 cm, na rozměr 180/200 cm = 2x matrace a rošty 90/200 cm a rozměr 200/200 cm = 2x matrace a rošty 100/200 cm.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace
Záruka: 3 roky
1. Věk uživatele: 4 - 17 let, 18 - 35 let, 36 - 55 let, 56 a více let
2. Hmotnost uživatele / Preferovaná tvrdost: 0 - 65 kg / měkká, 66 - 80 kg / měkká, 81 - 100 kg / měkká
3. Tvar postavy: širší ramena nebo boky, souměrná postava, nespecifikováno
4. Úroveň potivosti: ve větší míře, normálně, nespecifikováno
? Vhodné pro věk uživatele: 4 - 17 let, 18 - 35 let, 36 - 55 let, 56 let a více
? Doporučeno pro hmotnost uživatele: do 65 kg, 66 - 80 kg, 81 - 100 kg
? Vyhovuje nejčastější poloze: všechny polohy, poloha na boku
? Vhodné pro tvar postavy: širší ramena nebo širší boky, souměrná postava
? Tvrdost stran: viz tabulka v detailním popisu produktu
? Pro úroveň potivosti: normální, ve větší míře
? Prodyšnost: střední
? Použití lehacích ploch: oboustranná
? Počet podélných zón: 7
? Způsob podélného zónování: děrováním
? Skladba jádra: monoblok
? Druh materiálu jádra: latexová pěna
? Záruka na jádro: 3 roky
? Výška v potahu: 18 cm
? Hmotnost matrace : -
? Ochrana proti alergenům, bakteriím a roztočům v jádru: ano
? Ochrana proti alergenům, bakteriím a roztočům v potahu: ano
? Typ potahu: technologie potahů ActiPRO, Intense, Atlantis, Dry Fast Argentum, Organic Cotton
? Záruka na potah: 2 roky
? Doporučená teplota praní potahu: 60°C
? Získané certifikáty: ne
? Doporučený podklad: lamelový rošt

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma D.P.V., s.r.o. - tradiční český výrobce matrací od roku 2001. Za dobu své existence se propracovali na jedno z předních míst mezi výrobci matrací do postelí v ČR. Součástí sortimentu je i nabídka postelí a roštů. Kvalitní masivní dřevo použité pro jejich výrobu přináší vysoký komfort i těm nejnáročnějším zákazníkům. Všechny produkty D.P.V. nesou známku ČESKÝ VÝROBEK!